Засідання Циклових методичних комісій

  В онлайн форматі у командах MS Teams відбулися засідання дев’яти циклових методичних комісій ЗДМУ: терапевтичних дисциплін, хірургічних дисциплін, педіатричних дисциплін, медико–біологічних дисциплін, фізико–хімічних дисциплін, фармацевтичних дисциплін, гігієнічних дисциплін, суспільних та гуманітарних дисциплін, стоматологічних дисциплін.
  Оскільки такі засідання є підсумкові в поточному навчальному році, то в черзі денній  кожної комісії  було обговорення звіту про роботу  у  2021-22 навчальному році та  розгляд планів роботи  на наступний 2022-23 рік.
  Серед головних  розглядали  готовність до заліково-екзаменаційної сесії, зокрема, питання  підготовки кафедр до державних іспитів. Йшлося також про  організацію та проведення атестації  для студентів медичного коледжу.
  У цьому ракурсі  обговорювали питання максимально ефективних  заходів щодо контролю академічної успішності здобувачів освіти.
  Традиційно учасники засідань ЦМК розглянули, обговорили і затвердили навчально-методичні матеріали кафедр.
19.05.2022

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМУ.

Мапа сайту