Засідання Циклових методичних комісій

  В онлайн форматі у командах MS Teams відбулися засідання дев’яти циклових методичних комісій ЗДМУ: терапевтичних дисциплін, хірургічних дисциплін, педіатричних дисциплін, медико–біологічних дисциплін, фізико–хімічних дисциплін, фармацевтичних дисциплін, гігієнічних дисциплін, суспільних та гуманітарних дисциплін, стоматологічних дисциплін.
  Серед  питань, які обговорювались під час засідань, на перший план виступали: підготовка до заліково-екзаменаційної сесії;  завершення навчального року в у мовах синхронного та асинхронного викладання педіатрії на 4-6 курсах; шляхи підвищення ефективності практично-орієнтованого освітнього процесу студентів на кафедрах терапевтичних дисциплін; обговорення результатів використання онлайн курсів для самостійної роботи студентів та заходи щодо удосконалення організації самостійної роботи студентів з дисциплін медико-біологічного спрямування. Йшлося також про підготовку кафедр до підсумкової державної атестації студентів шостих курсів І та ІІ медичних факультетів, ІІ міжнародного факультету зокрема, з дисципліни «Гігієна та охорона здоров'я, соціальної медицини».
  Учасники засідань  також приділили увагу особливостям навчання та завершення підготовки в інтернатурі в умовах військового часу. Підсумували завершення навчального року здобувачами освіти медичного коледжу - зосередили увагу на проблемах та намітили шляхи їх розв’язання.
  Члени циклових методичних комісій аналізували підготовку кафедр до підсумкової Атестації,  розглядали та затверджували матеріали до тестування, інших форм екзаменаційної сесії.
  ЦМК суспільних та гуманітарних дисциплін розглянула проблеми підвищення кваліфікації викладачів непрофільних кафедр ЗВО.  У полі зору комісії медико–біологічного профілю було обговорення рішень навчально-методичної конференції професорсько-викладацького складу, а також  заходи щодо проведення міжнародної студентської наукової конференції на базі ЗДМУ.
  Традиційно учасники засідань ЦМК розглянули, обговорили і затвердили навчально-методичні матеріали кафедр.
 
22.04.2022

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМУ.

Мапа сайту