Кафедри ЗДМУ підсумовують навчальний рік

Кафедри ЗДМУ підсумовують навчальний рік

В ЗДМУ триває звіт кафедр, який  по завершенні  навчального року  проводиться в університеті  вчетверте. Працює комісія, до складу якої  входять проректори, декани, голови рад з певних напрямів діяльності, як от  навчально-методичного забезпечення, з гуманітарної освіти й  виховної роботи, директор наукової  бібліотеки, інші керівники структурних підрозділів, - всього 21 особ.

За словами проректора з науково–педагогічної та навчальної роботи доцента Світлани Моргунцової, за графіком 61 кафедра університету  і медичний коледж упродовж трьох днів  підсумовують  напружений процес, який стосується організації роботи науково–педагогічних працівників, упорядкування планування й обліку навчальної, методичної, наукової, виховної,  та інших видів діяльності, контролю за виконанням індивідуальних планів роботи викладачів за підсумками навчального року. Тобто, кафедри  звітують за всі види діяльності,  обсяг яких складає тисячу п’ятсот сорок вісім годин загального  навантаження.
«Особливістю поточного року є те, що кафедрам попередньо була надана  форма звітності  в електронному варіанті, вони її заповнювали й подавали   заздалегідь, щоб навчальний відділ міг попередньо ознайомитися й внести корективи, - зазначила Світлана Андріївна. -  Це скоротило   процедуру звітності. Робота триває  динамічно, організовано, приємно, що кафедри увійшли в режим і практично всі звітують, як того вимагається, тому щодня свою роботу представляють по 20 кафедр. Ця перевірка лягає в основу підготовки узагальненої інформації, яка відтак розглядатиметься на Вченій раді, використається  при визначенні  рейтингу кафедр».

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR