Зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Медицина» з першокурсниками

 

29 квітня відбулась онлайн-зустріч здобувачів освіти за спеціальністю 222 «Медицина» з гарантом освітньо-професійної програми, професором С.М. Кисельовим.
Сергій Михайлович ознайомив першокурсників з метою та основними принципами викладання в межах програми. Акцентував увагу студентів на реалізації студентоцентрованого та компетентнісного підходів під час викладання. Окреслив можливості реалізації індивідуальної траєкторії навчання, за рахунок як вибіркових компонентів, так і академічної мобільності з переліком можливих програм для реалізації міжнародного та національного обміну. Вказав на локації необхідної інформації на офіційному сайті університету. 
Гарант нагадав про можливості реалізації принципу ініціативного самонавчання за допомогою понад 600 онлайн-курсів та наукової бібліотеки ЗДМУ. 
Згадали і родзинку університету, якою є високотехнологічний Міжкафедральний тренінговий центр з усіма його можливостями. Не обійшли увагою потужну клінічну базу і в першу чергу ННМЦ «Університетська клініка ЗДМУ». 
Окремо зупинились на необхідності дотримання принципів академічної доброчесності під час навчання та відповідальності за недоброчесну поведінку як з боку студентів, так і викладачів. Студенти мали можливість поставити запитання гаранту та отримали вичерпні відповіді.
 
30.04.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR