Засідання Циклових методичних комісій

Засідання Циклових методичних комісій
 
15 квітня відбулися чергові засідання девʼятьох Циклових методичних комісій Запорізького державного медичного університету з повною візуалізацією у синхронному онлайн режимі на основі MS Teams.
На порядку денному засідання комісій були розглянуті такі питання: реалізація та планування заходів з підготовки здобувачів освіти шостого року навчання спеціальностей «Лікувальна справа» та «Педіатрія», п’ятого року навчання спеціальності «Фармація» та п’ятого року навчання спеціальності «Стоматологія» до ліцензійних іспитів КРОК-2; звіт про роботу Школи молодого викладача ЗДМУ та визначення перспектив її подальшого розвитку; провели міжкафедральний науково-методичний семінар «Застосування принципів академічної доброчесності в системі контролю навчальної діяльності студентів», де доповідали професор Гребенюк Т.В. та професор Утюж І.Г.; затвердили навчально-методичні матеріали.
 
15.04.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR