Засідання Центральної методичної ради

Засідання Центральної методичної ради
Першого жовтня відбулося онлайн засідання Центральної методичної ради.
Першим та другим питаннями порядку денного була інформація щодо впровадження онлайн навчання. Підвели підсумки ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок-2. Загальна лікарська підготовка», «Крок-2. Стоматологія»,  «Крок Б. Технології медичної діагностики і лікування» та визначили подальші перспективи підвищення рівня підготовки студентів до іспитів декани факультетів доц. Компанієць В.М., доц. Полковніков Ю.Ф., доц. Шишкін М.А., Мельник І.В.
Наступним питанням була інформація голів циклових методичних комісій про стан оновлення навчально-методичної документації (на сайті університету, веб-сторінках та веб-порталі кафедр) та забезпечення самостійної роботи студентів. 
Четвертим питанням, члени ЦМР заслухали інформацію завідувача кафедри внутрішніх хвороб 1 та симуляційної медицини, професора С.М. Кисельова про реалізацію проекту DEEP-RAFT «Навчання лікарів, підвищення обізнаності пацієнтів щодо фібриляції передсердь і венозної тромбоемболії».
Щодо заходів, спрямованих на виконання Законів України «Про вищу освіту», «Про освіту» та підзаконних актів доповіла проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи доц. Моргунцова С.А.
Останнім питанням голова Ради з навчально-методичного забезпечення та підвищення кваліфікації викладачів проф. Резніченко Ю.Г. виніс на розгляд членів ЦМР навчально-методичні роботи, надані кафедрами для затвердження.
 
Рішення ЦМР від 01 жовтня 2020 р.
 
2.10.2020

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR