Актові лекції від провідних науковців ЗДМУ

3 лютого в рамках нового проекту актові лекції від провідних науковців ЗДМУ першу лекцію «Роль клінічної анатомії в структурі медичних дисциплін» прочитала завідувач кафедри анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії, професор Олена Григор’єва.

В ході лекції лектором було акцентовано місце клінічної анатомії серед медичних дисциплін, розглянуто загальний принцип будови тіла, холістичний підхід. Олена Анатоліївна підкреслила необхідність знань з клінічної анатомії для лікарів будь-якої спеціальності та важливість знань варіативної анатомії для аналізу стану здоров’я.

Серед слухачів були студенти як 4-5 курсів медичних факультетів, так і 2 курсу, які тільки в цьому семестрі починають вивчення цієї цікавої навчальної дисципліни.

Нагадуємо: 5 лютого лекцію «Сучасний погляд на нейрометаболічну церебропротекцію» прочитає завідувач кафедри фармакології та медичної рецептури, професор Ігор Белєнічев.

6 лютого лекцію «Хроматографічні методи, їх застосування» представить завідувач кафедри аналітичної хімії, професор Світлана Васюк.

Початок лекцій о 15.30 у 206 аудиторії. Попередня реєстрація за посиланням: https://mfi.zsmu.edu.ua/lectures/

 

4.02.2020

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR