Засідання Циклових методичних комісій

16.01.2020 р. згідно з графіком, відбулися чергові засідання Циклових методичних комісій, в ході яких були розглянуті актуальні питання діяльності кафедр, зокрема: ознайомилися з графіком проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр та тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, бакалавр та молодший спеціаліст галузі знань «22 Охорона здоров’я» у 2020 році та обговорили підготовку студентів та інтернів до складання першого етапу ЄДКІ та ліцензійного іспиту «Крок-2» і «Крок-3» на кафедрах відповідно до структури іспиту.

Розглянули підготовку та оптимізацію проведення ОСКІ з внутрішньої медицини кафедрами терапевтичного профілю, організацію освітнього процесу на кафедрах хірургічного профілю, формування практичних навичок та впровадження нових сучасних технологій, вдосконалення організації самостійної роботи на кафедрах медико-біологічного профілю, перспективи використання навчальних електронних видань за профілями кафедр, а також затвердили навчально-методичні матеріали, рекомендували до друку та використання в освітньому процесі.

 

16.01.2020

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR