Засідання Центральної методичної ради

Засідання Центральної методичної ради

Сьогодні відбулося засідання Центральної методичної ради Запорізького державного медичного університету.
Згідно порядку денного першим питанням було підведення підсумків ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок-1,2. Фармація» та заходи деканатів і кафедр щодо підвищення рівня підготовки студентів до іспитів, про які доповів декан І фармацевтичного факультету доц. Кремзер О.А .
Про підсумки МЛІ «Крок 3. ЗЛП» та «Крок 3. Стоматологія», «Крок 3. Лабораторна діагностика» та заходи щодо покращення якості підготовки інтернів доповів декан ФПО проф. Рябоконь Ю.Ю.
Наступним, третім, питанням члени ЦМР заслухали інформацію про реалізацію заходів та досягнуті результати в рамках концепції якості освіти в Запорізькому державному медичному університеті завідувача кафедри пропедевтики дитячих хвороб проф. Іванька О.Г.
З наступного питання проректор з науково-педагогічної роботи проф. Візір В.А. довів до відома інформацію про участь студентів у ІІ етапі студентської Всеукраїнської олімпіади.
Про стан практичної підготовки студентів третього  медичного  факультету, що навчаються  зі  спеціальності «Стоматологія» доповідав заступник декана III медичного факультету доц. Бурега Ю.О.
Заступник декана I медичного факультету доцент кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров'я Малахова С.М. доповіла щодо виконання концепції розвитку спеціальності «Основи фізичної терапії та ерготерапія».
Про стан організації освітнього процесу та методичного забезпечення викладання військової медицини на кафедрах університету доповів ст. викл. кафедри медицини катастроф та військової медицини Муляр В.Ф.
Останнім питанням голова Ради з навчально-методичного забезпечення та підвищення кваліфікації викладачів проф. Резніченко Ю.Г. виніс на розгляд членів ЦМР навчально-методичні роботи, надані кафедрами для затвердження.
28.11.2019

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR