Засідання Циклових методичних комісій

  Сьогодні за графіком, в дев’яти локаціях Запорізького державного медичного університету, із дотриманням протиепідемічних заходів, відбулися засідання  дев’яти циклових методичних комісій.

  Насиченою була черга денна усіх засідань.  Наскрізною  темою обговорення була тема успішності здобувачів освіти, підготовки до заліково-екзаменаційної сесії за результатами І семестру 2021-2022 навчального року.  У цьому руслі члени комісій  аналізували кафедральні бази тестів до ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок», обговорювали та розглядали питання оновлення та розширення банку тестових завдань, в тому числі, із дисциплін англійською мовою для ліцензійного іспиту. Йшлося про особливості змішаної форми навчання з повною візуалізацією у синхронному онлайн режимі на основі MS Teams онлайн,  форми та методи  контролю академічної успішності здобувачів освіти.
  Члени циклових комісій обмінювалися думками з приводу  результативності використання новітніх технологій в освітньому процесі, використання он-лайн курсів для самостійної роботи студентів. Приділили увагу розгляду питанням наукової діяльності кафедр.
  Під час усіх дев’яти  засідань циклових методичних комісій були розглянуті,  затверджені, рекомендовані до друку та затвердження Центральною методичною радою університету навчально-методичні матеріали кафедр.
 
18.11.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМУ.

Мапа сайту