Відбулося перше заняття у Школі молодого викладача ЗДМУ

Відбулося перше заняття у Школі молодого викладача ЗДМУ

 
  27 жовтня 2021 р. відбулося перше заняття у Школі молодого викладача ЗДМУ. Цьогоріч підвищуватимуть педагогічну кваліфікацію викладачі кафедр: патологічної фізіології з курсом нормальної фізіології, фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я, акушерства і гінекології, патологічної анатомії і судової медицини, внутрішніх хвороб 1 та симуляційної медицини, офтальмології, внутрішніх хвороб 3, медицини катастроф, військової медицини та нейрохірургії, факультетської педіатрії.
  Відкрила заняття з побажанням молодим колегам успішної творчої роботи  завідувачка кафедри  культурології та українознавства, керівник Школи молодого викладача ЗДМУ, професор Ольга Турган. З першою лекцією  на тему: «Філософія сучасної медичної освіти: основні тенденції та перспективи розвитку» виступила завідувачка кафедри суспільних дисциплін, доктор філософських наук, професор Ірина Утюж.
  Доцент  кафедри культурології та українознавства Юрій Ганошенко традиційно запропонував молодим викладачам взяти участь в анкетуванні, де вони мали відповісти на ряд  запитань на кшталт: чого бажають досягти в педагогічній діяльності; з якими труднощами стикнулися у педагогічній роботі та як намагалися їх подолати; що найбільше подобається у викладацькій роботі; які напрямки роботи викладача викликають труднощі; чи трапляються конфліктні ситуації та з яких причин; яку допомогу від Школи молодого викладача хотіли б отримати на заняттях. Таке анкетування допоможе врахувати побажання  слухачів щодо роботи під час наступних занять.

 

27.10.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМУ.

Мапа сайту