Засідання Центральної методичної ради

Засідання Центральної методичної ради

  Сьогодні за головування проректора з науково – педагогічної та навчальної роботи доцента Світлани Моргунцової відбулося засідання Центральної методичної ради Запорізького державного медичного університету. У черзі денній на обговорення стояло десять питань. Першочергово учасники засідання розглянули два  з них: про результати впровадження дистанційного навчання -  підсумки та подальші перспективи, та про підсумки ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок-1, 2. Загальна лікарська підготовка», «Крок-1,2. Стоматологія», «Крок Б. Технології медичної діагностики і лікування» і завдання деканатів та кафедр щодо підвищення рівня підготовки студентів до іспитів. З обох головними доповідачами були декани медичних факультетів -  доцент Володимир Компанієць, доцент Юрій Полковніков, доцент Максим Шишкін та декан II міжнародного факультету доцент  Іван Мельник.
 Далі присутні заслухали інформацію голів циклових методичних комісій та доцента кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій  Юрія Пишнограєва  про стан оновлення навчально-методичної документації на сайті університету, веб-сторінках та веб-порталі кафедр, забезпечення самостійної роботи студентів.
 Завідувач кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій професор Олексій  Рижов поінформував загал про  впровадження нових перспективних форм навчання, які базуються на сучасних інформаційних технологіях.
 Цікавими для присутніх були повідомлення про реалізацію ряду проєктів, що здійснюються під егідою університету. Так завідувач кафедри внутрішніх хвороб 1 і симуляційної медицини професор Сергій Кисельов розповів  про підсумки проєкту DEEP-RAFT «Навчання лікарів, підвищення обізнаності пацієнтів щодо фібриляції передсердь і венозної тромбоемболії».
 Завідувачка  кафедри фтизіатрії і пульмонології професор Олена Разнатовська поінформувала, як реалізується  проєкт «Створення туберкульозного (ТБ)-порталу випадків захворювань мікобактерії туберкульозу в Україні».
Начальник відділу міжнародних зв’язків Альона Павленко ознайомила присутніх з  проєктом програми «Студентська академічна мобільність» від  Дому Європи.
  Проректор з науково – педагогічної та навчальної роботи доцент Світлана  Моргунцова  і завідувачка кафедри культурології та українознавства професор  Ольга Турган зосередили увагу учасників засідання на виконанні заходів, спрямованих на виконання Законів України «Про вищу освіту», «Про освіту» та підзаконних актів.
Важливим питанням обговорення також стало інформування про підготовку матеріалів для проведення ЄДКІ - єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я». З повідомленнями виступили декани медичних та фармацевтичних факультетів, доценти - Володимир Компанієць, Юрій Полковніков, Максим  Шишкін, Іван Мельник, Олександр Кремзер, Олексій Бігдан.
  Наостанок присутні затвердили  методичні матеріали кафедр, про що поінформував  голова Ради з навчально-методичного забезпечення та підвищення кваліфікації викладачів професор Юрій  Резніченко.
 
Рішення ЦМР від 30 вересня 2021 р.
 
30.09.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМУ.

Мапа сайту