Вітаємо першокурсників!

Вітаємо першокурсників!

   Запорізький державний медичний університет сьогодні прикрасили вітальні гасла та святковий декор – так ЗДМУ зустрів своїх 638 першокурсників 2021 року. Поки вони знайомилися, гуртувалися і шукали свої групи, мали можливість зафіксувати пам’ятний момент у красивих тематичних фотозонах.  
  А далі все відбувалося по-справжньому академічно у найкращій Актовій залі Запоріжжя: знайомство з ректоратом ЗДМУ, напутні слова від ректора університету, доктора медичних наук, професора Юрія Колесника і Актова лекція, спілкування з гарантами освітніх програм. Все для того, щоб першокурсники відразу відчули себе частиною не шкільної - університетської спільноти, налаштувалися на серйозне і наполегливе навчання.
   Першокурсники склали урочисту присягу студента Запорізького державного медичного університету і кожного схвилював той факт, що підписана ними присяга є не просто елементом святкової традиції,  це документ, який зберігатиметься в особовій справі студента майже усе життя - впродовж 75 років! А отже, накладає на них особливу відповідальність – сумлінно і старанно вчитися, дотримуватися етичних та академічних принципів.
Знайомство з ректоратом і змістовна Актова лекція, яку щороку читають кращі науковці ЗДМУ, допомагає новачкам  невимушено влитися в новий колектив, розібратися в структурі університету, його керівних органах, зорієнтуватися в освітньому просторі.
1.09.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМУ.

Мапа сайту