Засідання Циклових методичних комісій

 
26 серпня 2021 р. на території студмістечка ЗДМУ, відповідно до графіка, відбулися засідання Циклових методичних комісій, в ході яких були розглянуті актуальні питання освітнього процесу, зокрема: розглянутий Наказ № 332 від 25.08.2021 р. "Про організацію освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році", проаналізований досвід забезпечення освітнього процесу в умовах пандемії COVID-19 за змішаною формою навчання з повною візуалізацією у синхронному онлайн режимі на основі MS Teams, надані пропозиції щодо особливостей використання онлайн форм й ресурсів електронної бібліотеки.
Обговорили результати проведення першого етапу ЄДКІ для спеціальностей «Медицина», «Стоматологія», «Фармація», другого етапу ЄДКІ для спеціальностей «ТМДЛ», «Стоматологія», «Фармація», підготовку та проведення ОСКІ для студентів випускних курсів та заходи з оптимізації підготовки студентів до складання складових ЄДКІ, КРОК Б, КРОК 2 та КРОК 3 для інтернів.
Заслухали інформацію щодо оновлення навчально-методичної документації та електронних сторінок кафедр, дотримання норм ст. 48 «Мова викладання у вищих навчальних закладах» Закону України «Про вищу освіту», ст. 7 «Мова освіти» Закону України «Про вищу освіту» та інших нормативно-правових актів щодо статусу української мови як єдиної державної мови в Україні.
 
26.08.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМУ.

Мапа сайту