Навчально-методична відеоконференція ЦМР

Навчально-методична відеоконференція ЦМР

26 травня в ЗДМУ, відповідно до плану роботи ЦМР, в режимі онлайн відбулась навчально-методична відеоконференція «Досвід впровадження змішаної форми навчання у ЗДМУ, траєкторія розвитку та місце в системі вищої медичної освіти», присвячена питанню змішаної форми освітнього процесу.
До учасників конференції зі вступним словом звернувся ректор ЗДМУ, професор М.Ю. Колесник. Він зазначив, що наприкінці минулого навчального року в складних епідемічних та карантинних умовах необхідно було організувати навчальний процес таким чином, щоб мінімізувати академічні втрати та зберегти здоров’я всіх учасників освітнього процесу. Злагоджена робота всього колективу університету, ректорату, висококваліфікованого науково-педагогічного складу, спеціалістів навчального, навчального-методичного та наукового відділів, дозволили в найкоротший термін реорганізувати всі сторони освітнього процесу та перейти та новий формат викладання дисциплін в умовах змішаної форми навчання. Ректор звернув увагу учасників конференції, що змішана форма навчання з повною візуалізацією у синхронному онлайн режимі на основі MS Teams має великий потенціал для проведення повноцінних динамічних та цікавих занять, підвищує індивідуальну траєкторію навчання здобувача вищої освіти, акцентує важливість його самостійної роботи.
В доповіді проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи доцента С.А. Моргунцової було зазначено, що на базі ЗДМУ накопичено унікальний досвід та розроблено власну модель педагогічної системи медичної освіти, що є беззаперечним результатом власної стратегії університету. В сучасних умовах пандемії та пов’язаних із цим обмежень необхідно використовувати максимальну гнучкість і різноманітність форм надання знань, навичок та вмінь здобувачів вищої освіти. Досвід ЗДМУ в провадженні новітніх технологій в освітній процес, зокрема використання хмарних сервісів MS Office 365, може бути корисним для проведення навчання та підсумкової атестації здобувачів вищої освіти.
Досвідом роботи в незвичайних умовах, принципами регламентуючого нормативного та методичного забезпечення змішаної форми навчання, новими формами та перспективами хмаро орієнтованого середовища, своїми успіхами та проблемами на конференції поділилися провідні спеціалісти кафедр університету всіх факультетів. За підсумками навчально-методичної відеоконференції укладений збірник матеріалів.
26.05.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМУ.

Мапа сайту